Czy inwestycja w syfon do wody gazowanej w lokalu się opłaci?

Syfon do wody gazowanej to coraz częściej wybierany element wyposażenia w nowo otwieranych lokalach. Pozwala on na produkcję nie tylko wody gazowanej, ale również na zaoferowanie klientom różnego rodzaju napojów własnej produkcji. Dzięki temu można uzyskać napoje zupełnie innych od tych, które są powszechnie dostępne i mieć w ofercie produkt całkowicie unikatowy. Czy to się opłaca?

Czy zakup syfonu do wody gazowanej się opłaca?

Syfon do wody sodowej, dzięki któremu można podawać klientom wodę i smakowe napoje gazowane własnej produkcji to świetna inwestycja, która przynosi właścicielom lokalu następujące korzyści:
1. Umożliwia stworzenie produktu unikalnego, którego nie ma konkurencja.
2. Przyciąga uwagę klientów i sprawia, że zapamiętują lokal i chętniej do niego wracają.
3. Pozwala na zrezygnowanie z popularnych, najczęściej niezdrowych napojów butelkowanych.
4. W znaczącym stopniu redukuje koszty prowadzenia lokalu – inwestycja w syfon i niezbędne akcesoria szybko się zwraca, a późniejsze koszta produkcji są o wiele mniejsze niż koszta zakupu gotowych napojów.

Unikatowy produkt w lokalu

Bardzo dobrym pomysłem jest samodzielne butelkowanie wody i napojów wykonanych przy pomocy syfonu do wody sodowej. Dzięki temu uzyskuje się zupełnie unikalny produkt, który możne zaskoczyć klientów, przyciągnąć ich uwagę i sprawić, że chętniej wrócą do lokalu. Dzięki temu uzyskuje się w menu napoje całkowicie oryginalne, których na pewno nie ma konkurencja. Samodzielnie projektując etykietę można również uzyskać produkt bardzo atrakcyjny wizualnie. Lodówka wypełniona po brzegi wykonanymi w lokalu napojami w różnych kolorach i o różnych smakach to widok, który stanie się ozdoba niejednego lokalu. Warto pamiętać również, że tego rodzaju napój jest świetną reklamą, jeżeli klienci zdecydują się zabrać go na zewnątrz.