Kategorie
Urządzenia do gastronomii

Zastawa stołowa w Twoim stylu

Już dawno przestaliśmy myśleć, że wyposażenie kuchenne ma być tylko praktyczne. Zmieniające się trendy oraz wymagające gusta klientów popchnęły projektantów zastawy stołowej do zgłębiania również kwestii estetycznych.

biała zastawa stołowa

Dzięki temu dzisiaj możemy wybierać spośród setek projektów talerzy, sztućców czy innych akcesoriów. Oczywiście dobrze, aby wyposażenie było też trwałe i odporne na uszkodzenia wynikające z codziennej eksploatacji.

Zastawa, czyli piękno i użyteczność

Zastawa stołowa daje szerokie pole do popisu w łączeniu piękna z użytecznością. Już nawet najstarsze gliniane garnki i misy ozdabiane były naturalnymi farbami czy płaskorzeźbami. O praktyczności i wyglądzie zastawy można mówić godzinami, a i tak temat nie zostanie wyczerpany.

kolorowa zastawa stołowa

Spójrzmy na przykład na porcelanę – piękno i kunsztowność wykonania porcelany stołowej jest jednym z podstawowych czynników wpływających na uznanie klientów. A co ze sztućcami? Czy one też mogą konkurować designem? Oczywiście, że tak! Wyobraźnia nie zna granic, czego dowodem mogą być produkty dostępne choćby na polskim rynku.

 

Sztućce o pięknym wzornictwie

Istnieje mnogość przykładów zestawów sztućców, które charakteryzują się wybitnym wzornictwem. Pierwszy z nich to sztućce Ambition. Polska marka, która powstała kilkanaście lat temu, a obecnie zdominowała rodzimy rynek. Ich flagowym produktem są sztućce wykonane z najwyższej jakości stali, a przy tym wpisujące się stylistyką w obecne trendy.

Doskonale sprawdzają się w domowych warunkach, ale równie często są wybierane jako pomysł na prezent, np. z okazji ślubu, urodzin czy z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.